Wednesday, 20/1/2021 | 12:26 UTC+2
Спілка Вільних Козаків

Реабілітаційні заходи на козацькому дозорі

Реабілітаційні заходи на козацькому дозорі

В одному з найбільш курортних мікрорайонів міста Бердянськ розташований Козацький дозор на території покинутого колишніми господарями дитячого табору «Смарагдове місто» по ул.Курортная.
Всі зусилля ГО «СВК» протягом останніх років спрямовані на створення парково-етнографічно-реабілітаційної зони на даній території. Метою даного проекту є стратегічно грамотне обгрунтування знаходження козацького дозору саме на даній території, а так само разом з місцевою громадою спільний благоустрій території дозору.
 Щорічно козаки проводять суботники-толоки з прибирання вулиць, прилеглих до ввіреній козацькому дозору території.
 За весь час існування дозору козаки з величезною привітністю приймають у себе гостей з Реабілітаційного центру інвалідів, дитячої морської школи яхтклубом «Азмол», учнів СШ №6, а так же ветеранів АТО та їхніх сімей. Для гостей у козаків завжди знайдеться цікаве заняття: кінні прогулянки, спілкування з тваринами в умовах живої природи. До всього цього козаки пригощають гостей козацьким кулішем та узваром. Охоче ​​козаки ГО «СВК» відгукнулись на пропозицію про участь особового складу створити артіль для утримання коней Бердянської паланки в загальноміських урочистостях, а також заходах, пов’язаних з патріотичним вихованням молоді та популяризації козацької спадщини Українського народу та способу життя.
За всі роки існування ГО «СВК», козаки набули велику кількість щирих друзів та надійних однодумців сред жітелів та гостей рідного міста Бердянська.

About