Friday, 24/1/2020 | 10:34 UTC+4
Спілка вільного козацтва

Громадська толока парково-єтнографічної зони «Азовська Січ»

Громадська толока парково-єтнографічної зони «Азовська Січ»

У самому курортному мікрорайоні міста Бердянськ, Матроської Слободи, розташований Козацький дозор ВГО «Спілка Вільних Козаків» та за поланковим устрієм ведеться козацьке традиційне господарювання. Ця територія оголошена парково-етнографічно-реабілітаційної зоною «Азовська січ», та розташована по вул. Курортна.
Козаки Спілки Вільних козаків на протязі декількох років активно ведуть роботу з благоустрою колись занедбаної території колишнього п \ л «Смарагдове місто».
Багато що вже зроблено, а й багато роботи ще попереду. У планах ГО «СВК» заплановані заходи щодо якісного поліпшення паркової зони та надання реабілітаційних послуг.
Одне з таких заходів відбулось в суботу, 13 квітня 2019, в рамках загальноміської громадської толоки. Особовий склад Бердянської і обозної паланок взяв активну участь в генеральному прибиранні вулиць Курортна, пров. Морський, Матросова.
Завдяки місцевим депутатам було виділено автотранспорт для вивезення сміття. За підсумками двох днів роботи було завантажено та вивезено чотири повних Камаза побутового сміття.
Окрему увагу учасники суботника звернули на велику кількість шприців, використаних і покинутих наркоманами. Даний факт був прийнятий козаками на окремий облік, тому що протягом останніх двох років ГО «СВК» бескомпромісно веде боротьбу з наркоманією та явищем поширення «закладок».
 Всі витрати, пов’язані зі збиранням, зрізанням сухостою, організації допоміжних засобів і транспорту, ГО «СВК» взяла на себе, на добровільній основі.
Жителі мікрорайону були щиро вдячні всім учасникам заходу.
DSCN7727

DSCN7599

DSCN7602

DSCN7613

DSCN7631

DSCN7717

DSCN7721

DSCN7722

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *